Продукція > ADAM TECH > MMI-M0PRB02S42B
MMI-M0PRB02S42B Adam Tech
mmi-m0prxxxsxxb-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: MALE, CABLE PLUG, 2 POS, R/A, BE
Features: Backshell, Strain Relief
Color: Silver
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 8A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 2
Orientation: B
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Написати відгук
Description: MALE, CABLE PLUG, 2 POS, R/A, BE, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 8A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 2, Orientation: B, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.