Продукція > ADAM TECH > MMI-M0PRB04S55
MMI-M0PRB04S55 Adam Tech
mmi-m0prxxxsxx-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: MALE, CABLE PLUG, 4 POS, R/A, BA
Features: Backshell
Color: Silver
Voltage Rating: 200V
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Orientation: B
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.177" ~ 0.217" (4.50mm ~ 5.50mm)
Написати відгук
Description: MALE, CABLE PLUG, 4 POS, R/A, BA, Features: Backshell, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 200V, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Orientation: B, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.177" ~ 0.217" (4.50mm ~ 5.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.