Продукція > ADAM TECH > MMI-M1FB02S42B
MMI-M1FB02S42B Adam Tech
mmi-m1fxxxsxxb-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 2 POS, STRAI
Packaging: Bag
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 9A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 2
Orientation: B
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Написати відгук
Description: FEMALE, CABLE PLUG, 2 POS, STRAI, Packaging: Bag, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 9A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 2, Orientation: B, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.