Продукція > ADAM TECH > MMI-M1RSC14S
MMI-M1RSC14S Adam Tech
mmi-m1rsxxxs-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: FEMALE, PANEL MOUNT, 14 POS
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 200V
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 14
Orientation: C
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Написати відгук
Description: FEMALE, PANEL MOUNT, 14 POS, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 200V, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 14, Orientation: C, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.