Продукція > ADAM TECH > MMI-P1FG03SGG65
MMI-P1FG03SGG65 Adam Tech
mmi-p1fgxxsxxxx-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: FEMALE CONNECTOR PLUG, 3 POS, BA
Packaging: Bag
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Gray
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 3
Orientation: G
Shell Size - Insert: 1
Operating Temperature: -55°C ~ 118°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Polycarbonate (PC)
Primary Material: Plastic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEMALE CONNECTOR PLUG, 3 POS, BA, Packaging: Bag, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Gray, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 3, Orientation: G, Shell Size - Insert: 1, Operating Temperature: -55°C ~ 118°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polycarbonate (PC), Primary Material: Plastic.