Продукція > ADAM TECH > MMI-P1PC04SGR65
MMI-P1PC04SGR65 Adam Tech
mmi-p1pxxxsxxxx-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: MALE CONNECTOR PLUG, 4 POS, BACK
Color: Gray
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Orientation: C
Operating Temperature: -55°C ~ 118°C
Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Написати відгук
Description: MALE CONNECTOR PLUG, 4 POS, BACK, Features: Backshell, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Gray, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Orientation: C, Operating Temperature: -55°C ~ 118°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polycarbonate (PC), Primary Material: Plastic.