Продукція > TAIYO YUDEN > MMJCU21GCC7474KTDA01
MMJCU21GCC7474KTDA01
MMJCU21GCC7474KTDA01 Taiyo Yuden
MMR01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7S 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive, Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7S 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMJCU21GCC7474KTDA01 MMJCU21GCC7474KTDA01 Виробник : Taiyo Yuden MM_mlcc_all_e-3370058.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.47uF X7S 0805 10% Medical