Продукція > KEMET > MMK10122J630A01L4BULK
MMK10122J630A01L4BULK
MMK10122J630A01L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 220 VAC 630 VDC 1200pF 5% LS 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук