Продукція > KEMET > MMK10122K1000A01L4BULK
MMK10122K1000A01L4BULK
MMK10122K1000A01L4BULK KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 1200pF 10% LS 10mm
Написати відгук