Продукція > KEMET > MMK10123K1000A02L4BULK
MMK10123K1000A02L4BULK
MMK10123K1000A02L4BULK KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 12000pF 10% LS 10mm
Написати відгук