Продукція > KEMET > MMK10183J630A01L4BULK
MMK10183J630A01L4BULK
MMK10183J630A01L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 220 VAC 630 VDC 0.018uF 5% LS 10mm
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук