Продукція > KEMET > MMK10183K1000A04L4BULK
MMK10183K1000A04L4BULK
MMK10183K1000A04L4BULK KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 0.018uF 10% LS 10mm
Написати відгук