Продукція > KEMET > MMK10333J630A02L4BULK
MMK10333J630A02L4BULK
MMK10333J630A02L4BULK KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 220 VAC 630 VDC 0.033uF 5% LS 10mm
Написати відгук