Продукція > KEMET > MMK10472J630A01L4BULK
MMK10472J630A01L4BULK
MMK10472J630A01L4BULK KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 220 VAC 630 VDC 4700pF 5% LS 10mm
Написати відгук