Продукція > KEMET > MMK10472K1000A01L4BULK
MMK10472K1000A01L4BULK
MMK10472K1000A01L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 4700pF 10% LS 10mm
Написати відгук