Продукція > KEMET > MMK10562K1000A01L4BULK
MMK10562K1000A01L4BULK
MMK10562K1000A01L4BULK KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 5600pF 10% LS 10mm
Написати відгук