Продукція > KEMET > MMK10682K1000A01L4BULK
MMK10682K1000A01L4BULK
MMK10682K1000A01L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250 VAC 1kVDC 6800pF 10% LS 10mm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук