MMK150S-12
MMK150S-12 Astrodyne TDI
MMK150.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.00" L x 3.50" W x 1.75" H (152.4mm x 88.9mm x 44.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.00" L x 3.50" W x 1.75" H (152.4mm x 88.9mm x 44.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 12.5 A.