Продукція > KEMET > MMK15333K630B04L4BULK
MMK15333K630B04L4BULK
MMK15333K630B04L4BULK KEMET
MMK15333K630B04L4BULK
Виробник: KEMET
Description: 33NF63 10%V
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 33NF63 10%V, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMK15333K630B04L4BULK MMK15333K630B04L4BULK Виробник : KEMET F3294_MMK-3316041.pdf Film Capacitors 630volts 0.033uF 10% LS 15mm