Продукція > KEMET > MMK15683K400B04L4BULK
MMK15683K400B04L4BULK
MMK15683K400B04L4BULK KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 400volts 0.068uF 10% LS 15mm
на замовлення 2606 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68NF40 10%V, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)