Продукція > EVOX RIFA > MMK5 154K100J
MMK5 154K100J Evox Rifa
Виробник: Evox Rifa
Конденсатор пленочный общего применения 150nF , 5mm , 10% , 100V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор пленочный общего применения 150nF , 5mm , 10% , 100V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.