Продукція > EZMOTION > MMP545400-75-E2-1
MMP545400-75-E2-1 EZmotion
MMP545400-75-E2_r1.0_2.pdf
Виробник: EZmotion
Description: MOTOR DRIVER MODULE
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 10A
Interface: EtherCAT
Type: Board
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 12 ~ 75VDC
Number of Motors: 1
Motor Type: Servo
Control / Drive Type: Servo DC
Wattage - Load: 400 W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOR DRIVER MODULE, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 10A, Interface: EtherCAT, Type: Board, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 12 ~ 75VDC, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo DC, Wattage - Load: 400 W.