Продукція > EZMOTION > MMP740100-55-C2-1
MMP740100-55-C2-1 EZmotion
MMP740xxx-55-C2_r1.1.pdf
Виробник: EZmotion
Description: MOTOR DRIVER MODULE
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 7A
Interface: CAN, Step / Direction
Type: Board
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 12 ~ 50VDC
Number of Motors: 1
Motor Type: Servo
Control / Drive Type: Servo DC
Wattage - Load: 100 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOR DRIVER MODULE, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 7A, Interface: CAN, Step / Direction, Type: Board, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 12 ~ 50VDC, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo DC, Wattage - Load: 100 W.