Продукція > EZMOTION > MMP760100-75-R2-1
MMP760100-75-R2-1
MMP760100-75-R2-1 EZmotion
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 5.8A
Interface: Modbus TCP, Step / Direction
Type: Board
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 12 ~ 75VDC
Control / Drive Type: Servo DC
Wattage - Load: 100 W
Написати відгук
Description: MOTOR DRIVER MODULE, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 5.8A, Interface: Modbus TCP, Step / Direction, Type: Board, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 12 ~ 75VDC, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo DC, Wattage - Load: 100 W.