Продукція > EZMOTION > MMS740100-24-R2-1
MMS740100-24-R2-1 EZmotion
Виробник: EZmotion
Description: SMART MOTOR SOLUTION
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 1.575" x 1.575" (40.00mm x 40.00mm)
Function: Servomotor
RPM: 3000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Power - Rated: 100W
Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.811" (46.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.000" (25.40mm)
Motor Type: Synchronous
Torque - Rated (oz-in / mNm): 45 / 320
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 135.9 / 960
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMART MOTOR SOLUTION, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 1.575" x 1.575" (40.00mm x 40.00mm), Function: Servomotor, RPM: 3000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Power - Rated: 100W, Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.811" (46.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.000" (25.40mm), Motor Type: Synchronous, Torque - Rated (oz-in / mNm): 45 / 320, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 135.9 / 960.