Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C1051FB300
MMU01020C1051FB300
MMU01020C1051FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.3W 1.05Kohms 1% 0102 150V
на замовлення 2597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук