Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C1101FB000
MMU01020C1101FB000
MMU01020C1101FB000 Vishay / Beyschlag
melfprof-239742.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.2W 1.1Kohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук