Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C1201FB000
MMU01020C1201FB000
MMU01020C1201FB000 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.2W 1.2Kohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
на замовлення 17615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук