Продукція > VISHAY > MMU01020C1912FB300
MMU01020C1912FB300
MMU01020C1912FB300 VISHAY
33.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 19.1kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 19.1kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø1.1x2.2mm
Roll diameter max.: 180mm
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 150V
Quantity in set/package: 3000pcs.
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 19.1kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 19.1kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø1.1x2.2mm, Roll diameter max.: 180mm, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 150V, Quantity in set/package: 3000pcs..