Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C2401FB000
MMU01020C2401FB000 Vishay / Beyschlag
melfprof-239742.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.2W 2.4Kohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
на замовлення 9850 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук