Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C2671FB300
MMU01020C2671FB300
MMU01020C2671FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors Professional Thin Film MELF Resistors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2.67kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Resistance: 2.67kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Roll diameter max.: 180mm, Quantity in set/package: 3000pcs., Body dimensions: Ø1.1x2.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMU01020C2671FB300 MMU01020C2671FB300 Виробник : VISHAY 33.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2.67kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Resistance: 2.67kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Roll diameter max.: 180mm
Quantity in set/package: 3000pcs.
Body dimensions: Ø1.1x2.2mm