MMU01020C2940FB300
MMU01020C2940FB300 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: MMU 0102-50 1% BL 294R
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0102
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Resistance: 294 Ohms
Написати відгук
Description: MMU 0102-50 1% BL 294R, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0102, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0102, Resistance: 294 Ohms.