Продукція > TDK > MMZ0603Y601C
MMZ0603Y601C
MMZ0603Y601C TDK
tdk_mmz_2.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 600ohms @ 100MHz 1.5ohm 200mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук