MN07ACA12T Toshiba Semiconductor and Storage
cHDD-MN-He-Product-Overview.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: MN07 NAS B2B 12TB
Packaging: Bulk
Memory Size: 12TB
Memory Type: Magnetic Disk (HDD)
Type: SATA III
Operating Temperature: 5°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5V, 12V
Form Factor: 3.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MN07 NAS B2B 12TB, Packaging: Bulk, Memory Size: 12TB, Memory Type: Magnetic Disk (HDD), Type: SATA III, Operating Temperature: 5°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5V, 12V, Form Factor: 3.5".