MNZB-24-B0
MNZB-24-B0 MeshNetics
ZDM-A1281.pdf
Виробник: MeshNetics
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Module
Sensitivity: -101dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Power - Output: 3dBm
Data Rate: 250kbps
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 19mA
Current - Transmitting: 18mA