Продукція > VECTRON > MO-9150AE-6F-ES-125M000000-CT
MO-9150AE-6F-ES-125M000000-CT
MO-9150AE-6F-ES-125M000000-CT Vectron
default.aspx?sr=MO-9100AE-8F-EE-25M0000000
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3V -40C +85C 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук