Продукція > Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи > Модуль датчик струму 50А на базі ACS758LCB-050B, G02-05
Модуль датчик струму 50А на базі ACS758LCB-050B, G02-05
ACS758LCB-100B_G02-09.png
Код товару: 208940
4 Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Опис: Модуль CJMCU-758 призначений для вимірювання струму до 50A та використовує датчик струму ACS758. Для покращення стабільності вихідного сигналу використовується фільтр RC та операційний підсилювач, що узгоджує вихідний сигнал із АЦП мікроконтролера. Модуль підтримує два виходи: Прямий аналоговий вихід, сигнал з підлаштованим зміщенням напруги. Робоча напруга: 3...5V. Статична вихідна напруга: VCC/2. Споживаний струм: 135мА (макс.). Максимальний вихідний струм (VIOUT-GND): 3мА. Смуга пропускання: 120 кГц. Габаритні розміри модуля: 37×17,5мм
Категорія: Модуль датчик
Призначення: Датчик струму
у наявності 21 шт:
18 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Модуль датчик струму ACS712 30A
Код товару: 103100
8 Додати до обраних Обраний товар
ACS712-DS.pdf
Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи
Опис: Модуль датчик струму ACS712 на ефекті Холла, з діапазоном вимірювання струму до 30А для Arduino, 31x13мм
Категорія: Модуль датчик
Призначення: Датчик струму
у наявності: 66 шт
29 шт - склад
15 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
7 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
PBS-40 (CB39402V100, ZL262-40SG) (гнізда на плату, 1х40, 2,54мм)
Виробник: CviLux / Ninigi
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
Функціональний опис: Гнізда однорядні на плату прямі, 40 контактів, крок 2,54мм, 3А, 250VAC, Gold Flash
Штирі або гнізда: Гніздо (розетка)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: однорядні
К-сть контактів: 40
товару немає в наявності
Riston 215 (фоторезист сухий, негатив)
2 Додати до обраних Обраний товар
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Склотекстоліти, фоторезист
Опис: Фоторезист сухий має високу роздільну здатністю
товару немає в наявності
PLS-40R (KLS1-207-1-40-R) (штирі на плату, 1х40, кутові, 2,54мм) (200 шт. / Уп.)
datasheat_1179471156KLS1-207.JPG
Виробник: KLS
Функціональний опис: Штирі однорядні на плату кутові, 40 контактів, крок 2,54мм, 3А, покриття: золото 0.8u
Штирі або гнізда: Штирі (вилки)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: однорядні
К-сть контактів: 40
у наявності: 205 шт
45 шт - РАДІОМАГ-Київ
51 шт - РАДІОМАГ-Львів
109 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 4
PLD-80R (KLS1-207-2-80-R) (штирі на плату, 2х40, кутові, 2,54мм)
kls1-207-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Функціональний опис: Штирі 2-х рядні на плату кутові, 80 контактів 2х40, крок 2,54мм, 3А
Крок: 2,54 mm