MOF1WS-560K
MOF1WS-560K SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 560kΩ; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Resistance: 560kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Leads dimensions: Ø0.6x26mm
Diameter: 3.2mm
Body dimensions: Ø3.2x9mm
Length: 9mm
Max. overload voltage: 700V
Leads: axial
Mounting: THT
на замовлення 6540 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 560kΩ; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Resistance: 560kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Leads dimensions: Ø0.6x26mm, Diameter: 3.2mm, Body dimensions: Ø3.2x9mm, Length: 9mm, Max. overload voltage: 700V, Leads: axial, Mounting: THT.