MOF2WS-180R
MOF2WS-180R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 180Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 180Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Max. overload voltage: 700V
Length: 11mm
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.7x35mm
Body dimensions: Ø4.2x11mm
Diameter: 4.2mm
на замовлення 5240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 180Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 180Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Max. overload voltage: 700V, Length: 11mm, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.7x35mm, Body dimensions: Ø4.2x11mm, Diameter: 4.2mm.