MOF2WS-470K
MOF2WS-470K SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 470kΩ; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; axial
Resistance: 470kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 2W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø4.2x11mm
Max. overload voltage: 700V
Leads dimensions: Ø0.7x35mm
Diameter: 4.2mm
Length: 11mm
Leads: axial
Type of resistor: metal oxide
на замовлення 140 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 470kΩ; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; axial, Resistance: 470kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 2W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Body dimensions: Ø4.2x11mm, Max. overload voltage: 700V, Leads dimensions: Ø0.7x35mm, Diameter: 4.2mm, Length: 11mm, Leads: axial, Type of resistor: metal oxide.