MOF3WS-10R
MOF3WS-10R SR PASSIVES
MOF_SR_Passives.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 10Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±5%
Power: 3W
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø5x15mm
Max. overload voltage: 1kV
Type of resistor: metal oxide
Leads: axial
Diameter: 5mm
Leads dimensions: Ø0.75x33mm
Length: 15mm
на замовлення 5910 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 10Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±5%, Power: 3W, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø5x15mm, Max. overload voltage: 1kV, Type of resistor: metal oxide, Leads: axial, Diameter: 5mm, Leads dimensions: Ø0.75x33mm, Length: 15mm.