MOF3WS-2K2
MOF3WS-2K2 SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 2.2kΩ; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; axial
Resistance: 2.2kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 3W
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø5x15mm
Max. overload voltage: 1kV
Length: 15mm
Leads: axial
Type of resistor: metal oxide
Leads dimensions: Ø0.75x33mm
Diameter: 5mm
на замовлення 1750 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 2.2kΩ; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; axial, Resistance: 2.2kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 3W, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø5x15mm, Max. overload voltage: 1kV, Length: 15mm, Leads: axial, Type of resistor: metal oxide, Leads dimensions: Ø0.75x33mm, Diameter: 5mm.