MOF3WS-330K
MOF3WS-330K SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 330kΩ; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Resistance: 0.33MΩ
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Leads dimensions: Ø0.75x33mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x15mm
Length: 15mm
Max. overload voltage: 1kV
Leads: axial
Mounting: THT
на замовлення 270 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 330kΩ; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Resistance: 0.33MΩ, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Leads dimensions: Ø0.75x33mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x15mm, Length: 15mm, Max. overload voltage: 1kV, Leads: axial, Mounting: THT.