MON12HB02
MON12HB02 Acura Embedded Systems
AcuBrite.pdf
Виробник: Acura Embedded Systems
Description: AcuBrite-12 Outdoor 12" Monitor
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Ingress Protection: IP54 - Dust, Solid Objects and Water Splash
Part Status: Active
Size - Display: 12.0"
Case Color: Black
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: AcuBrite-12 Outdoor 12" Monitor, Packaging: Box, Display Type: Color, For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product, Type: Touchscreen, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC, Ingress Protection: IP54 - Dust, Solid Objects and Water Splash, Part Status: Active, Size - Display: 12.0", Case Color: Black.