Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT480272-43A-IPS-BLH-TPC
MOP-TFT480272-43A-IPS-BLH-TPC Matrix Orbital
get&did=1685
Виробник: Matrix Orbital
Description: DISPLAY 4.3" LCD TFT CAPACITIVE
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 96.04mm W x 54.85mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: GT911, SC7283‐G4
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 4.3" LCD TFT CAPACITIVE, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 96.04mm W x 54.85mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: GT911, SC7283‐G4, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.