Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT800480-70A-BLH-TPC
MOP-TFT800480-70A-BLH-TPC Matrix Orbital
Виробник: Matrix Orbital
Description: 7.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 154.84mm W x 86.63mm H
Dot Pixels: 800 x 480
Controller Type: HX8264+HX8664
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7.0" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: 24-Bit (RGB), Viewing Area: 154.84mm W x 86.63mm H, Dot Pixels: 800 x 480, Controller Type: HX8264+HX8664, Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.