Продукція > ROYALOHM > MOR01SJ012JA10
MOR01SJ012JA10
MOR01SJ012JA10 ROYALOHM
MetalOxideMO.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 1.2Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Resistance: 1.2Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
на замовлення 1860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 1.2Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.7x28mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Resistance: 1.2Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature; stability under changing environmental conditions.