Продукція > IGUS > MOT-AN-S-060-059-086-L-A-AAAB
MOT-AN-S-060-059-086-L-A-AAAB IGUS
Виробник: IGUS
Category: Electric Motors
Description: Motor: DC; 2-phase,bipolar,stepper; 24÷48VDC; shaft on two sides
Manufacturer series: drylin® E
Current rating: 6.36A
Operating temperature: -10...50°C
IP rating: IP40
Face dimensions: 86x86mm
Nominal torque: 5.9Nm
Type of motor: DC
Motors features: shaft on two sides
Написати відгук
Category: Electric Motors, Description: Motor: DC; 2-phase,bipolar,stepper; 24÷48VDC; shaft on two sides, Manufacturer series: drylin® E, Current rating: 6.36A, Operating temperature: -10...50°C, IP rating: IP40, Face dimensions: 86x86mm, Nominal torque: 5.9Nm, Type of motor: DC, Motors features: shaft on two sides, Supply voltage: 24...48V DC, Electrical connection: plug JST XHP-4; wires, Kind of motor: 2-phase; bipolar; stepper, Standard: NEMA 34.