MOT-BL-DRV-120
MOT-BL-DRV-120 ISL Products International
2685_MOT-BL-DRV-120.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: BLDC Motor Driver, 120W
Features: Current Limit, Open/Closed Loop, Speed Control
Packaging: Bag
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 8A
Type: Module
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Voltage - Load: 24V
Number of Motors: 1
Motor Type: Brushless (BLDC)
Control / Drive Type: Brushless
Part Status: Active
Wattage - Load: 120 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLDC Motor Driver, 120W, Features: Current Limit, Open/Closed Loop, Speed Control, Packaging: Bag, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 8A, Type: Module, Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Voltage - Load: 24V, Number of Motors: 1, Motor Type: Brushless (BLDC), Control / Drive Type: Brushless, Part Status: Active, Wattage - Load: 120 W.