MOT-BL-DRV-300
MOT-BL-DRV-300 ISL Products International
2685_MOT-BL-DRV-300.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: BLDC Motor Driver, 300W
Packaging: Bag
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 15A
Type: Module
Voltage - Supply: 18 ~ 50VDC
Voltage - Load: 48V
Part Status: Active
Wattage - Load: 300 W
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLDC Motor Driver, 300W, Packaging: Bag, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 15A, Type: Module, Voltage - Supply: 18 ~ 50VDC, Voltage - Load: 48V, Number of Motors: 1, Motor Type: Brushless (BLDC), Control / Drive Type: Brushless, Part Status: Active, Wattage - Load: 300 W.